Poriadok, čistota a osvieženie – v tejto modernej kúpeľni nájdete všetko

Moderná kúpeľňa je viac, než len miesto, kde si po dlhom dni v práci dáte sprchu. Je tiež miestnosťou, kde oddychuje vaša duša. Vytvorte si doma malé kúpele, ktoré občerstvia nielen vaše telo, ale aj vašu myseľ. Poradíme vám ako zladiť kúpeľňový nábytok a doplnky tak, aby vaša moderná kúpeľňa dýchala pokojom a pohodou.

Elegantné a usporiadané skrinky s dvierkami

Dobre premyslená zostava kúpeľňových skriniek s dvierkami vám zjednoduší každodenné upratovanie v kúpeľni. Za zatvorenými dvierkami sa ľahšie udržiava poriadok a ušetria vás aj neustáleho utierania prachu. Biela kúpeľňová zostava s dvierkami je skvelým základom pre modernú kúpeľňu – ľahko ju zladíte s akoukoľvek farbou podlahy a obkladov. Kúpeľňový nábytok v drevenom dekore s množstvom skriniek a zásuvkovou komodou je ideálnym riešením do väčšej kúpeľne a lebo do práčovne. Kúpeľňový nábytok na nožičkách pôsobí elegantne a vizuálne odľahčí priestor menšej kúpeľne.

2  

Vzdušný a praktický nábytok bez nožičiek

Kúpeľňová zostava so skrinkami bez nožičiek je vhodným riešením do kúpeľne, v ktorej chcete získať pár centimetrov priestoru navyše. Vzdušný a lesklý biely nábytok do kúpeľne bez nožičiek rozžiari vašu kúpeľňu, ktorá bude pôsobiť vzdušnejšie a čistejšie. Zostavu nábytku bez nožičiek si môžete v kúpeľni namontovať do výšky, ktorá vám vyhovuje. Výhodou takéhoto nábytku je jednoduchšie upratovanie – miesto pod skrinkami je lepšie dostupné a ľahko ho povysávate alebo utriete namokro mopom.

3  

Štýlové umývadlá s ľahkou údržbou

Kto povedal, že umývadlá musia byť iba biele a oválne? V modernej kúpeľni nič také neplatí. Možností je veľa – od bielej klasiky po dizajnové kusy. Vyberte si také umývadlo, ktoré vyhovuje vášmu vkusu a štýlu, napríklad:

Máte veľkoryso riešenú kúpeľňu, v ktorej je dosť miesta pre dve umývadlá? Doprajte si luxus v podobe dvojitého umývadla so skrinkami, ktoré oceníte počas ranného zhonu.

4 

Priestor pre krásu a radosť

Vo vašej domácej „spa miestnosti“ by nemal chýbať priestor pre niečo, čo poteší a občerství aj vaše oči a dušu. V prípade, že máte v kúpeľni okno a prirodzené denné svetlo, to môže byť napríklad vlhkomilná rastlina v kvetináči, umiestnená na kúpeľňových skrinkách alebo na malom stolíku. Na otvorených poličkách vašej kúpeľňovej zostavy môžu byť okrem uterákov a kozmetiky aj dekoračné predmety, ktorým neprekáža zvýšená vlhkosť, napríklad keramické či kamenné sošky, pyramídky či svietniky s voňavými sviečkami. Príjemnú atmosféru pri relaxačnom kúpeli či sprchovaní vám pomôže dotvoriť aj vaša obľúbená oddychová hudba – či už z mobilu alebo z prehrávača, ktorý je technicky prispôsobený na využívanie v miestnostiach s vyššou vlhkosťou vzduchu.

5  

P.S.: Chceli by ste vedieť viac o nábytku do kúpeľne, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania nášho tovaru k Vám domov a o vynáške tovaru? Kontaktujte nás e-mailom na info@omega-nabytok.sk či telefonicky na čísle 0915 547 018 alebo využite náš online chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie