Nákup na splátky

Quatro_clanok_1

Chcete vymeniť nábytok alebo zariadiť nový byt, ale Vaše finančné prostriedky na to nestačia? Pribudol do Vašej rodiny nový člen, ktorý potrebuje vlastnú skriňu alebo posteľ, no výplata je ďaleko? V živote občas nastanú situácie, keď si potrebujeme na nákup požičať. Ak zakaždým neradi utekáte do banky, isto Vás poteší, že v našom obchode môžete nakúpiť nábytok aj na splátky. Umožní Vám to spoločnosť Quatro. Jediné, čo budete potrebovať, je Váš občiansky preukaz. Stačí odoslať objednávku a naša operátorka Vás bude následne kontaktovať ohľadom zmluvy. Nakupovať nábytok na splátky je jednoduché a rýchle.   

Quatro nákup u nás vybavíte telefonicky veľmi rýchlo a jednoducho. Stačí si vyplniť objednávkový formulár a do poznámky vo Vašej objednávke napísať, že požadujete nákup na splátky Quatro. Po odoslaní objednávky Vás budeme telefonicky kontaktovať a nájdeme pre Vás najoptimálnejší spôsob splácania, presne podľa Vašich požiadaviek.

Schválenie žiadosti prebieha rýchlo a online. O jeho výsledku budete informovaný telefonicky.

Tovar Vám bude doručený podľa doby dodania, ktorú uvádza e-shop na adresu, ktorú ste uvideli v objednávke.

Prečo nábytok cez spotrebné úvery QUATRO?

- splátky nezaťažia rodinný rozpočet tak ako jednorazová platba

- doprajte si viac výbavy a kvality, veď nábytok kupujete na viac rokov

- nestrácate čas s vybavením úveru v banke

- žiadne skryté poplatky za vedenie bežného účtu ako v banke

POTREBNÉ DOKLADY PRI NÁKUPE NA SPLÁTKY

Zamestnaný občan - občiansky preukaz, adresa do zamestnania,  telefónne číslo zamestnávateľa a príjem za posledné tri mesiace.

Živnostník – občiansky preukaz a iný doklad totožnosti (vodičský preukaz, cestovný pas, rodný list alebo sobášny list), kópiu výpisu kladného daňového priznania za predchádzajúce zdaňovacie obdobie alebo potvrdenie o podaní kladného daňového priznania.

Dôchodca - občiansky preukaz, iný doklad totožnosti (vodičský preukaz, cestovný pas, rodný list alebo sobášny list) a potvrdenie o výške poberaného starobného, resp. výsluhového dôchodku, nie staršie ako 1 mesiac alebo kópiu dôchodkového výmeru.

Ak je Vám ohľadom nakupovania na splátky niečo nejasné, neváhajte a kontaktujte nás telefonicky 0948 556 299.