Doprava

Dovolíme si Vás v súvislosti so vzniknutou situáciou ohľadne COVID-19 uistiť, že napriek tomu, že internetový obchod, sklad aj logistika fungujú bez obmedzení, usilujeme sa minimalizovať potreby externých kontaktov vo všetkých oblastiach, nosíme ochranné rúška, dodržiavame bezpečnostnú vzdialenosť a pravidelne dezinfikujeme. Okrem toho situáciu u nás neustále sledujeme.   

Chceme, aby naši zákazníci boli maximálne spokojní a preto tovar dodávame rýchlo a hlavne nepoškodený. Len u nás máte jedinečné možnosti a ceny dopravy, ktoré vám ponúkame:

  • doprava tovaru v hodnote do 50 € - doprava 4 €
  • doprava tovaru v hodnote 50 - 199 € - doprava 7 €
  • doprava tovaru v hodnote 200 - 499 € - doprava 9€
  • doprava tovaru v hodnote nad 499 € - doprava zadarmo

Dopravu zabezpečujeme po celom území SR. Po dohode je možnosť dopravy aj do zahraničia.

Montáž nábytku neposkytujeme.

Tovar označený na sklade je dodávaný do 10 pracovných dní. Predávajúci bude najmenej 24 hodín pred dodaním tovaru kontaktovať kupujúceho, aby s ním bližšie dohodol prevzatie tovaru.

V cene dopravy nie je zahrnutá vynáška do domu a bytu.

Cenník vynášky nájdete tu: VYNÁŠKA

Záleží nám na tom, aby naši zákazníci boli so svojim tovarom spokojní, preto uvítame vašu spoluprácu pri preberaní zásielky, kde je potrebné si skontrolovať tovar či počas prepravy nedošlo k poškodeniu.


Cenník je platný od: 1.1.2021.

Ceny sú uvedené už vrátane DPH.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie