Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete sa môžu dodacie lehoty niektorých produktov predĺžiť. Zároveň Vás chceme uistiť, že Vám bude tovar doručený hneď, ako to bude možné. Ďakujeme za pochopenie.

SZYNAKA

Krása spočíva v každom interiéri, stačí len šikovne vyťažiť jeho potenciál. Chceme vytvoriť možnosť usporiadania izieb podľa individuálnych očakávaní. Toto sú hlavné myšlienky spoločnosti Szynaka, ktorá má na trhu s nábytkom dlhú tradíciu. Dlhoročné skúsenosti a neustála potreba vytvárať krásny a funkčný nábytok robia výrobky s logom Szynaka výnimočnými. Vo výrobnom procese používajú iba tie najlepšie, starostlivo vybrané materiály. Vyrábajú nábytok z najlepšieho dreva, pretože milujú život v harmónii s prírodou.

Každý deň vás chceme inšpirovať k vytvoreniu krásneho sveta okolo vás, nábytkom od firmy Szynaka. Vďaka kombinácii mnohoročných skúseností, profesionality, vášne a inovácií vytvára Szynaka jedinečný nábytok, ktorý zdôrazňuje individuálny interiér. Široká škála produktov je vytvorená na základe globálnych trendov a globálnych technologických inovácií.

Žiadne produkty značky SZYNAKA sa nenašli...