Články o nábytku

Ako správne odoslať reklamáciu
Ako reklamovať? Túto otázku si určite položil každý, komu bol doručený nekompletný či poškodený tovar. Na internete môžeme nájsť množstvo ..
Výber manželskej postele
Zárukou spokojného života s dostatkom energie a dobrej nálady je zdravý spánok. Ako sa však dá zdravý spánok dosiahnuť? Táto ot&aa..
Ako vybrať správny matrac?
Na trhu existuje veľa spoločností, ktoré vyrábajú a predávajú rôzne druhy matracov. Od latexových, cez penové, polyuretánové..
Aký typ obývacej steny vybrať?
Ak si aj vy kladiete túto otázku, máme pre vás jednoduchú odpoveď. Správna obývacia stena musí už na prvý pohľad pekne vyzerať, mus&iacut..
Kuchynská pracovná doska – ako si vybrať tú správnu
Kuchynská pracovná doska, na čo slúži a ako si vybrať tú správnu? Pracovná doska, ako už názov napovedá, slúži k práci v kuch..
Aký rozmer kuchyne? Užitočné rady pred kúpou kuchynskej linky
Každý kto sa chystá zariaďovať či už novú alebo staršiu kuchyňu, si položí otázku typu: kde a ako začať aby bola naša kuchyňa ideálna? Pre ..
Ako vybrať pohovku do domácnosti s deťmi
Pohovka patrí k najobľúbenejším kusom nábytku v našich domácnostiach. Na nej čítame, oddychujeme, pozeráme televíziu, tr&aacu..
Kuchyňa s lakovanými dvierkami
Chystáte sa na nákup novej kuchynskej linky, ale neviete si rady s výberom? Najprv všetko dôkladne zmerajte a rozmyslite si, koľko úložného priestoru po..
Ako vybrať tu správnu komodu?
Komody sa v poslednej dobe stali obľúbeným kusom nábytku. Nahradili klasické šatníkové skrine či mohutné obývacie steny, ktoré..
Ako vybrať šatníkovú skriňu
Šatníková skriňa alebo šatník, patrí medzi tie kusy nábytku vo vašej spálni, ktoré vám budú slúžiť dlhý..
Detská izba - zariaďovanie
Pri výbere detskej izby, by sme mali byť veľmi dôslední, pretože v ňom vaše dieťa bude tráviť veľa času, kedy sa tvaruje jeho telo a aj osobnosť. Nie je úplne ..
Provensálsky štýl v domácnosti
Keď sa povie provensálsky štýl, hovoríme o oblasti juhovýchodného Francúzska, ktorá je doslova nasiaknutá romantikou. V súčasnosti..
Spánok na posteli, pohovke alebo váľande
Už dávno platí, že v posteli trávime tretinu svojho života. A to sa týka len spánku. Keď však k tomu pripočítame hodiny strávené ležan&ia..
Ako zariadiť kúpeľňu aby bola trendy
1. Riaďte sa pocitom Veľmi podstatný je váš pocit, ktorý máte, keď vojdete do kúpeľne. Kúpeľňa by mala byť miestom s príjemnou atmosfé..
Zobrazuje sa 1 až 14 z 27 položiek (2 stránok)